+38 097 217 11 60
+38 099 018 81 21
Добро пожаловать в krevetka.org!!!
Аквариумные рыбки, креветки, улитки, медленно ползущие по листьям растений и стеклу - это фантастическое богатство красок и форм, захватывающее многообразие жизни и поведения. Погрузитесь в завораживающий подводный мир аквариумистики. А мы с удовольствием поможем Вам в этом.
Добро пожаловать в krevetka.org!!!
Креветки Сакура ожыдают на вас. И ещё аквариумные рыбки, креветки, улитки, медленно ползущие по листьям растений и стеклу - это фантастическое богатство красок и форм, захватывающее многообразие жизни и поведения. Погрузитесь в завораживающий подводный мир аквариумистики. А мы с удовольствием поможем Вам в этом.

Мiнералiзатор осмосу для Сулавесi SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5

код товара: 0417-010204

Есть в наличии!
110.00 UAH

SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5 був розроблений відповідно до результатів хімічного аналізу води з системи озер Malili на острові Сулавесі. Він підтримує значення рН близько 8,5 і служить для мінералізації води (зворотний осмос, дощова, дистильована вода і т.д.). Використання цієї мінеральної солі дозволяє домогтися практично ідентичного хімічного складу води, як озера Towuti. Використовують ці мінерали при утриманні та розведенні креветок Арлекін (Caridina woltereckae), Краснополосая бджола (Caridina striata) і Кардинал (Caridia dennerli).

Властивості Sulawesi Mineral 8,5:

містить всі важливі мінерали і мікроелементи, необхідні для відмінної самопочуття, насиченого забарвлення і гарного розмноження всіх відомих видів креветок з регіону системи озер Malili на острові Сулавесі;

сприяє відновленню біологічних фільтруючих властивостей аквариумного грунту;

підтримує співвідношення карбонатної і загальної жорсткості води (KH / ° dH) на рівні = 0.78 / 1.0.

Зверніть увагу.

Креветки, що відбуваються з озера Towuti на острові Сулавесі (креветка Арлекін - Caridina woltereckae і Краснополосая бджола - Caridina striata) до сих пір дуже важко розмножуються в неволі. Після проведення хімічних аналізів води з цих озер, було встановлено, що він відрізняється від інших озер даного регіону. В результаті був створений Sulawesi Mineral 8,5. Його хімічний склад практично ідентичний хімічний складу води озера Towuti.

Менш вибагливі креветки Сулавесі, наприклад креветка Кардинал (Caridina dennerli), може успішно жити і розмножуватися і з Sulawesi Mineral 7,5 і Sulawesi Mineral 8,5.

Інструкція по застосуванню

Розчинення Sulawesi Mineral 8,5 вимагає деяких додаткових дій.

Перед додаванням в акваріум Sulawesi Mineral 8,5 необхідно розчинити у воді в окремій ємності. Сама по собі ця сіль погано розчиняється. При пропущенні через розчин СО2 (один пухирець в секунду) протягом 3-4 днів можна домогтися майже повного розчинення. Після цього необхідно щонайменше 3 годин проводити аерацію отриманого розчину для видалення з нього СО2 і можна вносити в акваріум. Рекомендується вирівняти температуру розчину з температурою води в акваріумі.

Все нерозчинені частинки мінеральних солей також необхідно внести з розчину в акваріум.

Після кожного використання переконайтеся, що баночка щільно закрита.

У своїх акваріумах ми робимо набагато простіше:

Береться ємність (таз, акваріум і т.д.) відповідного літражу, наливається необхідну кількість води і вносяться мінерали згідно дозування. До цієї ємність опускається помпа, яка просто постійно перемішує воду і нагрівач з встановленої температурою 28 градусів і включаються на добу. Через добу рукою знімаємо білий наліт зі стінок ємності і виливаємо в акваріум. Вода стає як молоко, але через кілька годин все нормалізується.

Дозування

Вода після зворотного осмосу, дощова і дистильована вода мінералізується за допомогою Sulawesi Mineral 8,5 до досягнення значення загальної жорсткості 7 ° dH або провідності близько 220 +/- 40 μS (Мікросіменс). Це відповідає розчину близько 3 гр. (Мірна ложка з невеликою гіркою) на 20 літрів води. Мірна ложка додається.

 

Доступна фасування:

Упаковка 100g (досить для мінералізації приблизно 425 л. Води)

Упаковка 250g (досить для мінералізації приблизно 1070 л. Води)

Упаковка 1000g (досить для мінералізації приблизно 4280 л. Води)

 

Країна-виробник: Німеччина

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить