Як ми упаковуємо живність перед відправкою?

Як ми упаковуємо живність перед відправкою?

Ось уже 11 років наша компанія збирає креветок в дорогу. За ці роки траплялись непрості ситуації в транспортуванні. В спеку та морози ми вдосконалювали навики пакування, щоб доставити креветок неушкодженними та живими.

До вашої уваги покроковий план упаковки живності

Крок 1. Пуста коробка закладається пінопластом, шириною 2см

Крок 2. Збираємо малечу в пакет. Спочатку сачком в ємність зі свіжою водою + водою з акваріуму. Потім переливаємо в пакет. Щоб в дорозі зменшити стрес у креветок і, як наслідок, покращити їх адаптацію на новому місці, потрібно щоб в пакеті було щось, за що вони могли б чіплятись (як а поручень в метро). Таким чином, додатково, покупець може отримати новий вид моху або рослини вподарунок. Перед транспортуванням, креветок не потрібно кормити, щоб вони менше забруднювали воду органікою.

Крок 3. Найважливіший крок – це правильне зав’язування пакету. Зі всіх варіантів цей метод (представлений у відео нижче) виявився найефективнішим. Головне перед завязуванням – це кількість повітря в пакеті. Чим більше його – тим краще будуть креветки почувати себе в дорозі.

Крок 4. Задля додаткового страхування, кладемо пакети з живністю в термопакет, який допоможе утримати температуру води сталою в мороз і спеку. Звісно ми не будемо ризикувати та відправляти креветок, коли на вулиці +26°C та вище або ж -10°C та нижче. Але і при подібних температурах ми відправляли, додатково кладучи в коробку поряд з живністю пластикову бутилку з холодною чи теплою водою відповідно.

Крок 5. Заповнюючи пусті місця, які є в коробці, ми попереджуємо “бігання” пакету з живністю по поверхні при перевезенні.

Крок 6. Додаткова страховка для стабільної температури – це утпелювач з фольги. Або ж закриваємо верх пінопластом.

Коробка з живністю готова

На наступний день або ж через 5-6 годин манюні будуть раді бачити світло та нових люблячих власників. Зауважимо, що креветка буде блідого кольору через стрес в дорозі. Однак креветка набуває кольору через деякий час, якщо умови утримання будуть гарні.

Як адаптувати креветок до нових умов утримання, читайте в наступній статті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.