Цікаві факти про креветок

Цікаві факти про креветок

Завжди можна знайти щось цікаве на тему,  якою людина цікавиться. Завжди хочеться поділитись з людьми інформацією, яку вони точно не знають і цим самим зацікавити знайомих займатись розведенням креветок.

Отже, самі ці факти допоможуть вам привернути увагу знайомих до розведення акваріумних креветок.

Факт 1. Даний вид ракоподібних ніколи не спить. Можете перевірити це, увімкнувши світло вночі і будьте впевнені – вони будуть займатися тими ж справами що і вдень.

креветка оранж купить киев
креветка оранж купить киев

Факт 2. Хітин, з якого зроблений панцир креветки – один з найміцніших і, в той же час, один з найлегших матеріалів на землі. Ось чому креветка  настільки беззахисн і потребує укриття, коли скидає свою “броню” (тобто коли линяє). В такі періоди, креветка яка линяє являється їжею своїх родичів. Даний вид канібалізму (не знаю чи використовують дане слово для ракоподібних) присутній, коли креветки отримують мало білку в своєму раціоні. Врятувати ситуацію допоможе корм на основі білка . Майже у кожному бренді представлені білкові корма (

Benibachi Shrimp Food SPShirakura Ebi Dama Special, Mosura Excel Flakes, Genchem Biomax )

Факт 3. Креветки, на відміну від тих же раків, не мають чітко виражених клешень, натомість у них є ногощелепи, які крім рухових функцій, призначені також для захоплення, утримання і подачі їжі в рот

Orange tiger купити київ
Факт 4. В жодного виду тварин на Землі так чітко і жорстоко не проявлений закон джунглів “виживає найсильніший”, як у креветок, особливо коли акваріум перенаселений. В залежності від виду креветок, від 1 до 3 особин на 1 л води вважається нормою.

Факт 5. Креветки-ракоподібні. а відповідно падальщики, а відповідно і  чистильники акваріуму, поїдають залишки їжі, згнилі частки корчів і рослин. Однак ця характеристика не повинна вас рятувати від щотижневих підмін води в обємі 30%. Найкращим санітаром, на рівні з равликом Нерітіна, являється креветка Амано (Японська водорослева Креветка) – поїдає майже всі види водоростей, не даючи їм розростатися.
 До речі, у травні 2014 ми проводили експеримент із заселенням 20шт Амано та декількома нертінками в 100 літровий акваріум, повністю зарослий водоростями. Вони вичистили акваріум за 4 тижні. Даний експеримент можна побачити  на Аквафорумі тут.

Креветки для акваріуму неокарідіна помаранчева

Факт 6. Довге спостерігання за креветками призводить до любові цих ракоподібних на все життя. Тому обережно з ними!

Якщо вам сподобались ці факти про акваріумних креветок або ж ви знаєте ще щось цікаве, прошу в коментарі під статтею.

2 Comments
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.